Hea Hariduse Fond

Hea Hariduse Fondi 1.aprilli 2024 toetusvoorust sai meie lasteaed projektiga “Õppimine ja õpetamine on kahepoolne pingutus” koolituspäeva kogu meeskonnale mälutreener Tauri Tallermaaga.
Koolitusest õppisime seoste loomist, keskendumist ja seda, et me kõik oleme võimelised 20 sõna meelde jätma!

SUURED TÄNUSÕNAD TAURI TALLERMAALE JA HEA HARIDUSE FONDILE!

Hea Hariduse Fond rahastas 15.veebruaril 2023 korraldatud väärtuskasvatuse jätkuseminari lapsevanematele, aitäh!

HEA HARIDUSE FONDIST OLEME SAANUD RPOJEKTIRAHA, MILLE EEST SOETASIME LASTEAEDA:
JBL Partybox 1000 kõlari, kõrvamikrofonid ja helipuldi.

Projektiraha saime ka õmblusmasina, triikraua ja triikimislaua soetamiseks ja kangaste ostmiseks, millest riideid ja aksessuaare – osaliselt valmisid kevadpeo kostüümid ja valmimas on muudki huvitavat, mida näeme õige varsti!

Pokupere käis kevadretkel Pokumaal ja kooliminejad Puhhid seiklesid Võhma Valguse Vabrikus.

Suusavarustuse lastele 30 komplekti ja 5 komplekti lasteaia personalile

Ene Tigas viis läbi väärtuskasvatuse koolituse lapsevanematele, mis toimus 15.novembril 2022.